Xender

Xender Android için

Telefonunuzla PC'niz arasında herhangi bir dosyayı ücretsiz paylaşın

Xender, telefonunuzdaki (Android, iPhone veya Windows Phone ) dosyaları başka bir cihaza veya bilgisayara, kablosuz ve hızlı bir şekilde aktarmak için ücretsiz, kolay ve kullanışlı bir araçtır .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hızlı ve güvenli bir şekilde transfer
  • Kullanımı kolay
  • Boyut veya biçim kısıtlaması yok
  • Verilerinizi tüketmiyor

DEZAVANTAJLAR

  • Bazen uygulama yeniden başlatılıyor

Mükemmel
9

Xender, telefonunuzdaki (Android, iPhone veya Windows Phone ) dosyaları başka bir cihaza veya bilgisayara, kablosuz ve hızlı bir şekilde aktarmak için ücretsiz, kolay ve kullanışlı bir araçtır .

İstediğini paylaş

Xender akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında belge, resim, müzik ve video paylaşmanız için tasarlanmış bir uygulama. Çok fazla kabloya ihtiyaç duymadan her şeyin elinizin altında olması için ideal bir yoldur.

Xender dosyaları aynı anda dört cihaz arasında paylaşılabilir. Bu, örneğin aile ve arkadaşlar gibi küçük gruplar arasındaki şeyleri dağıtmak için ideal bir yöntemdir.

Bu nasıl çalışıyor? Bluetooth?

Birçok dosya aktarımı uygulaması Bluetooth üzerinden bağlanmanızı sağlar. Xander, doğrudan aktarım için belirli bir kablosuz bağlantı oluşturarak çok daha basittir. Bu, Bluetooth ayarlarıyla uğraşmanıza gerek kalmadan veya veri ödeneğinizi boşa harcamadan yüksek hızlarda veri alışverişi yapmanızı sağlar. Bu sihir gibi gelebilir, ama bu sadece teknolojinin akıllıca bir kullanımı değil.

Xender'ın bir başka olumlu yanı, dosyaları boyut sınırlaması olmaksızın, uzun videolar veya tüm diskleri paylaşmak için ideal olan herhangi bir biçimde aktarabilmenizdir .

Xender herhangi bir platformda çalışır, iOS ve Android ise uygulamayı yüklemenizi isterken, Windows ve Mac kullanıcıları sadece web sitesini kullanmalıdır.

Hızlı ve etkili

Xender, gadget'lar arasında herhangi bir boyuttaki dosyaları aktarmak için harika bir yoldur . Sadece bu da değil, aynı zamanda basit ve veri paranızı tüketmiyor. Ücretsiz alternatifler arıyorsanız, Zapya veya SHAREit'i indirmenizi tavsiye ederiz.

android için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Xender

İndir

Xender 4.4.2.prime

Xender hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×