Xender

Xender Windows Phone için

Telefonunuz ve PC'niz arasında herhangi bir dosyayı paylaşın

Xender, dosyaları telefonunuzdan başka bir cihaza veya bilgisayara, kablosuz ve hızlı bir şekilde aktarmak için kolay ve kullanışlı bir yoldur .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hızlı ve güvenli bir şekilde transfer
  • Kullanımı kolay
  • Boyut veya biçim kısıtlaması yok
  • Verilerinizi tüketmiyor

DEZAVANTAJLAR

  • Bazen uygulama yeniden başlatılıyor

Mükemmel
9

Xender, dosyaları telefonunuzdan başka bir cihaza veya bilgisayara, kablosuz ve hızlı bir şekilde aktarmak için kolay ve kullanışlı bir yoldur .

İstediğini paylaş

Xender akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında belge, resim, müzik ve video paylaşmanız için tasarlanmış bir uygulama. Çok fazla kabloya ihtiyaç duymadan her şeyin elinizin altında olması için ideal bir yoldur.

Xender dosyaları aynı anda dört cihaz arasında paylaşılabilir. Bu, örneğin aile ve arkadaşlar gibi küçük gruplar arasındaki şeyleri dağıtmak için ideal bir yöntemdir.

Bu nasıl çalışıyor? Bluetooth?

Birçok dosya aktarımı uygulaması Bluetooth üzerinden bağlanmanızı sağlar. Xander, doğrudan aktarım için belirli bir kablosuz bağlantı oluşturarak çok daha basittir. Bu, Bluetooth ayarlarıyla uğraşmanıza gerek kalmadan veya veri ödeneğinizi boşa harcamadan yüksek hızlarda veri alışverişi yapmanızı sağlar. Bu sihir gibi gelebilir, ama bu sadece teknolojinin akıllıca bir kullanımı değil.

Xender'ın bir başka olumlu yanı, dosyaları boyut sınırlaması olmaksızın, uzun videolar veya tüm diskleri paylaşmak için ideal olan herhangi bir biçimde aktarabilmenizdir .

Xender herhangi bir platformda çalışır ve Windows Mobile, iOS ve Android uygulamaları yüklemeniz gerektiğinde, Windows ve Mac kullanıcıları sadece web sitesini kullanmalıdır.

Hızlı ve etkili

Xender, gadget'lar arasında herhangi bir boyuttaki dosyaları aktarmak için harika bir yoldur . Sadece bu da değil, aynı zamanda basit ve veri paranızı tüketmiyor.

windows-phone-7 için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Xender hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×